Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: blocked
ka: დაბლოკილი

en: active
ka: აქტიური

en: Advanced
ka: გაფართოებული
