Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: blocked
ku: بلۆککراوە

en: active
ku: چالاکە
