Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: Advanced
lv: Paplašināts
