Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: blocked
sq: bllokuar

en: active
sq: aktiv
