Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: active
ta: செயலில்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Lock
ta: பூட்ட

en: Unlock
ta: திறத்தல்
