Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: blocked
th: ถูกบล็อค

en: active
th: ใช้งาน

en: Advanced
th: ขั้นสูง
