Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: blocked
tr: engellenmiş

en: active
tr: etkin

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)

en: Lock
tr: Kilitle

en: Unlock
tr: Kilidi aç
