Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: blocked
ug: توسۇش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Advanced
ug: تەپسىلىي
