Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: blocked
az: bloklanıb

en: active
az: aktiv

en: Advanced
az: Əlavə
