Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: blocked
be: заблякаваны

en: active
be: актыўны

en: Advanced
be: Дадаткова
