Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: blocked
bo: བཀག་ཚར་བ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ
