Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: blocked
ca: bloquejat

en: active
ca: actiu

en: Flags
ca: Marcadors

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Unlock
ca: Desbloqueja
