Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: blocked
ro: blocat

en: active
ro: activ

en: Advanced
ro: Avansat

en: Lock
ro: Blocat

en: Unlock
ro: Deblocare
