Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Reset
ru: Сбросить

en: Password
ru: Пароль

en: blocked
ru: заблокирован

en: active
ru: активно

en: Flags
ru: Флаги

en: Lock
ru: Заблокировать

en: Unlock
ru: Разблокировать
