Piecemaker (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Time
am: ሰዓት

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Configure block
am: የጥምረት ውቀርት

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ
