Piecemaker (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: File
ar: ملف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Time
ar: الوقت

en: Text
ar: نص

en: Options
ar: الخيارات

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Order
ar: الترتيب

en: Key
ar: المفتاح

en: Configure block
ar: ضبط الصندوق

en: Block description
ar: وصف الصندوق

en: The block has been created.
ar: تم إنشاء الصندوق.

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Effect
ar: التأثير

en: Ensure that each block description is unique.
ar: تأكد أن كل صندوق له وصف فريد.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ar: وصف موجز لصندوقك. يستخدم في <a href="@overview">صفحة إدارة الصناديق</a>.
