Piecemaker (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: File
bg: Файл

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Time
bg: Време

en: Text
bg: Текст

en: Options
bg: Параметри

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Order
bg: Поръчка

en: Key
bg: Ключ

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Block description
bg: Описание на блока

en: The block has been created.
bg: Блокът беше създаден.

en: Profiles
bg: Профили
