Piecemaker (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: File
bn: ফাইল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Time
bn: সময়

en: Order
bn: ক্রম

en: Configure block
bn: ব্লক কনফিগার করুন
