Piecemaker (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Time
bs: Vrijeme

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Order
bs: Poredak

en: Configure block
bs: Podesi blok

en: Block description
bs: Opis bloka

en: The block has been created.
bs: Blok je kreiran.

en: Profiles
bs: Profili
