Piecemaker (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: File
cy: Ffeil

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Time
cy: Amser

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?

en: Order
cy: Trefn

en: Key
cy: Allwedd

en: Configure block
cy: Ffurfweddu'r bloc

en: Block description
cy: Disgrifiad bloc

en: The block has been created.
cy: Mae'r bloc wedi ei greu.

en: Profiles
cy: Proffilau

en: Effect
cy: Effaith

en: Ensure that each block description is unique.
cy: Sicrhewch bod pob disgrifiad bloc yn unigryw.
