Piecemaker (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: File
da: Fil

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Time
da: Tid

en: Text
da: Tekst

en: Default Settings
da: Standard indstillinger

en: Options
da: Valg

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Order
da: Rækkefølge

en: Profile Title
da: Profiltitel

en: Key
da: Nøgle

en: Configure block
da: Indstil blok

en: Block description
da: Beskrivelse

en: The block has been created.
da: Blok oprettet.

en: Profiles
da: Profiler

en: Custom CSS
da: Tilrettet CSS

en: Configure Block
da: Konfigurér blok

en: Profile Name
da: profil navn

en: Effect
da: Effekt

en: Ensure that each block description is unique.
da: Garantér at hver blokbeskrivelse er unik.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
da: En kort beskrivelse af din blok. Beskrivelsen bruges på <a href="@overview">siden med blokindstillingerne</a>.

en: Transitions
da: Overgange
