Piecemaker (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: File
el: Αρχείο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Time
el: Ώρα

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Order
el: Σειρά

en: Key
el: Κλειδί

en: Configure block
el: Ρύθμιση μπλοκ

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: The block has been created.
el: Το μπλοκ δημιουργήθηκε.

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Effect
el: Εφέ

en: Ensure that each block description is unique.
el: Βεβαιωθείτε ότι η περιγραφή του κάθε μπλοκ είναι μοναδική.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
el: Μία σύντομη περιγραφή του μπλοκ. Χρησιμοποιείται στη <a href="@overview">σελίδα διαχείρισης των Μπλοκ</a>.
