Piecemaker (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: File
is: Skrá

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Time
is: Tími

en: Text
is: Texti

en: Default Settings
is: Sjálfgefnar stillingar

en: Options
is: Möguleikar

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Order
is: Pöntun

en: Configure block
is: Stilla blokk

en: Block description
is: Lýsing á blokk

en: The block has been created.
is: Blokk hefur verið stofnuð.
