Piecemaker (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: File
jv: Berkas

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Time
jv: Wektu

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Order
jv: Urutan

en: Key
jv: Kunci

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: The block has been created.
jv: Blok uwis digawé.

en: Profiles
jv: Profil

en: Effect
jv: Efék

en: Ensure that each block description is unique.
jv: Pastekaké yén saben blok nduwéni katrangan sing unik.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
jv: Katrangan ringkes block sampéyan. Dienggo nang <a href="@overview">kaca Blok administrasi</a>.
