Piecemaker (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: File
ka: ფაილი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Time
ka: დრო

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Key
ka: გასაღები

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: The block has been created.
ka: ბლოკი შექმნილია.

en: Effect
ka: ეფექტი
