Piecemaker (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Time
kk: Уақыт

en: Text
kk: Текст

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Ensure that each block description is unique.
kk: Әр блоктың сипаттамасы бірегей болу керек
