Piecemaker (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: File
km: ឯកសារ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Order
km: លំដាប់

en: Key
km: សំខាន់

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: The block has been created.
km: ប្លុក​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ ។

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Ensure that each block description is unique.
km: ប្រាកដ​ថា​សេចក្តី​ពិពណ៌នា​ប្លុក​នីមួយ​ៗ​មាន​តែ​មួយ ។

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​សង្ខេប​អំពី​ប្លុក​របស់​អ្នក​ ។ ត្រូវ​បាន​ប្រើ​នៅ​លើ​ <a href="@overview">ទំព័រ​គ្រប់​គ្រង​ប្លុក</a> ។
