Piecemaker (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: File
kn: ಕಡತ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Profile Name
kn: ಪರಿಚಯ ಚಿತ್ರಣದ ಹೆಸರು

en: Delete Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲನ್ನು ಅಳಿಸಿಹಾಕು
