Piecemaker (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Are you sure you want to delete %title?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈແລ້ວບໍທີ່ຈະລຶບ %title?

en: Configure block
lo: ຕັ້ງຄ່າຂອງ block
