Piecemaker (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: File
lt: Failas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Time
lt: Laikas

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Order
lt: Tvarka

en: Key
lt: Raktas

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Effect
lt: Efektas

en: Ensure that each block description is unique.
lt: Įsitikinkite, kad kiekvieno bloko aprašymas yra unikalus.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lt: Trumpas bloko aprašymas. Naudojamas <a href="@overview">blokų administravimo puslapyje</a>.
