Piecemaker (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: File
mr: फाईल

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Time
mr: वेळ

en: Text
mr: अक्षर

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: The block has been created.
mr: block बनवला गेला
