Piecemaker (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Time
ne: समय

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: The block has been created.
ne: ब्लकको बनेको छ
