Piecemaker (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: File
nl: Bestand

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Time
nl: Tijd

en: Text
nl: Tekst

en: Default Settings
nl: Standaardinstellingen

en: Options
nl: Opties

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Order
nl: Volgorde

en: Key
nl: Sleutel

en: Delay
nl: Vertraging

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: The block has been created.
nl: Het blok is toegevoegd.

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Profiles
nl: Profielen

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Configure Block
nl: Blok configureren

en: Profile Name
nl: Profielnaam

en: Effect
nl: Bewerking

en: Edit Profile
nl: Profiel bewerken

en: Delete Profile
nl: Profiel verwijderen

en: Video Height
nl: Videohoogte

en: Video Width
nl: Videobreedte

en: Ensure that each block description is unique.
nl: Zorg ervoor dat iedere blokbeschrijving uniek is.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
nl: Een korte beschrijving van het blok. Wordt gebruikt op de <a href="@overview">beheerpagina voor Blokken</a>.

en: Transitions
nl: Overgangen

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl
