Piecemaker (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: The block has been created.
or: ବ୍ଲକ ଟି ନିର୍ମାଣ ହୋଇଯାଇଛି
