Piecemaker (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: File
os: Файл

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Time
os: Афон
