Piecemaker (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: File
pl: Plik

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Time
pl: Czas

en: Text
pl: Tekst

en: Default Settings
pl: Ustawienia domyślne

en: Options
pl: Opcje

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Order
pl: Kolejność

en: Key
pl: Klucz

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Block description
pl: Opis bloku

en: The block has been created.
pl: Dodano nowy blok.

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Profiles
pl: Profile

en: Configure Block
pl: Konfiguruj Blok

en: Profile Name
pl: Nazwa Profilu

en: Effect
pl: Efekt

en: Ensure that each block description is unique.
pl: Opisy każdego bloku muszą być unikatowe.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
pl: Krótki opis tego bloku. Wykorzystywany na <a href="@overview">stronie administracyjnej Bloków</a>.

en: Transitions
pl: Przejścia
