Piecemaker (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: File
ps: دوتنه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Time
ps: وخت

en: Text
ps: متن

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Order
ps: اوډون

en: Key
ps: کيلی

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى
