Piecemaker (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: File
ro: Fișier

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Time
ro: Ora

en: Options
ro: Opţiuni

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Order
ro: Comandă

en: Key
ro: Cheie

en: Configure block
ro: Configurați blocul

en: Block description
ro: Descrierea blocului

en: The block has been created.
ro: Blocul a fost creat.

en: Profiles
ro: Profile

en: Effect
ro: Efect

en: Ensure that each block description is unique.
ro: Verifică că descrierea fiecărui bloc este unică.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ro: O scurtă descriere a blocului dvs. Utilizat în <a href="@overview">Pagina de administrare blocuri</a>.

en: Transitions
ro: Tranziții
