Piecemaker (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: File
sl: Datoteka

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Time
sl: Čas

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Order
sl: Vrstni red

en: Key
sl: Ključ

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Block description
sl: Opis bloka

en: The block has been created.
sl: Dodan je bil nov blok.

en: Profiles
sl: profili

en: Effect
sl: Učinek
