Piecemaker (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Time
sq: Ora

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: The block has been created.
sq: Blloku u krijua.

en: Profiles
sq: Profilet
