Piecemaker (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: File
sv: Fil

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Time
sv: Tid

en: Default Settings
sv: Förvalda inställningar

en: Options
sv: Alternativ

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Order
sv: Ordning

en: Key
sv: Nyckel

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Configure block
sv: Konfigurera block

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: The block has been created.
sv: Blocket har skapats.

en: Profiles
sv: Profiler

en: Configure Block
sv: Konfigurera block

en: Profile Name
sv: Profilnamn

en: Effect
sv: Effekt

en: Ensure that each block description is unique.
sv: Säkerställ att varje beskrivning av block är unikt.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
sv: En kort beskrivning av ditt block. Används på sidan <a href="@overview">Administration av block</a>.

en: Transitions
sv: Övergångar
