Piecemaker (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Delete
ru: Ыраары

en: Type
ru: Янзы

en: Cancel
ru: Соксаары

en: File
ru: Файл

en: Options
ru: Эдиглер
