Piecemaker (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Configure block
ug: تارماق رايوننى تەڭشەش
