Piecemaker (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Text
ur: متن

en: Configure block
ur: بلاک کو مرتب کریں

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: The block has been created.
ur: بلاک تخلیق کر لیا گیا ہے۔
