Piecemaker (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: File
az: Fayl

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Time
az: Vaxt

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Key
az: Açar

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Configure Block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Effect
az: Effekt
