Piecemaker (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: File
be: Файл

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Time
be: Час

en: Text
be: Тэкст

en: Options
be: Налады

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Order
be: Парадак

en: Key
be: Ключ

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: The block has been created.
be: Блок быў створаны.

en: Profiles
be: Профілі

en: Effect
be: Вынік

en: Ensure that each block description is unique.
be: Упэўніціся, што кожнае апісанне блока ўнікальнае.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
be: Кароткая характарыстыка вашага блоку. Выкарыстоўваецца на старонцы <a href="@overview">Адміністравання блокаў</a>.
