Piecemaker (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: File
ca: Fitxer

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Time
ca: Hora

en: Default Settings
ca: Paràmetres predeterminats

en: Options
ca: Opcions

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Order
ca: Ordre

en: Key
ca: Clau

en: Delay
ca: Retard

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: The block has been created.
ca: S'ha creat el bloc.

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Profiles
ca: Perfils

en: Profile Name
ca: Nom del perfil

en: Effect
ca: Efecte

en: Ensure that each block description is unique.
ca: Assegureu-vos que cada descripció de bloc sigui única.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ca: Una breu descripció del vostre bloc. S'utilitza a la <a href="@overview">pàgina d'administració dels blocs</a>.

en: Transitions
ca: Transicions

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
