Piecemaker (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: File
et: Manus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Time
et: Aeg

en: Text
et: Tekst

en: Default Settings
et: Vaikesätted

en: Options
et: Valikud

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Order
et: Järjestus

en: Key
et: Võti

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Profiles
et: Profiilid

en: Effect
et: Efekt

en: Ensure that each block description is unique.
et: Kontrolli, et iga ploki kirjeldus oleks unikaalne.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
et: Ploki kirjeldus, kuvatud  <a href="@overview">Plokkide administreerimise leheküljel</a>.

en: Transitions
et: Olekusiirded
