Piecemaker (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: File
gl: Ficheiro

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Time
gl: Hora

en: Text
gl: Texto

en: Options
gl: Opcións

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Order
gl: Orde

en: Key
gl: Clave

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: The block has been created.
gl: Creouse o bloque.

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Effect
gl: Efecto

en: Ensure that each block description is unique.
gl: Asegúrese de que a descrición de cada bloque é único.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
gl: Unha breve descrición do seu bloque. Úsase na <a href="@overview">páxina de administración de bloques</a>.
