Piecemaker (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: File
he: קובץ

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Time
he: זמן

en: Text
he: טקסט

en: Default Settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Options
he: אפשרויות

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Order
he: סידור

en: Key
he: מפתח

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Configure Block
he: הגדרת בלוק

en: Effect
he: אפקט

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
he: תיאור קצר של התיבה. יוצג ב<a href="@overview">עמוד ניהול התיבות</a>.
